عرقیات ترکیبی

یازده گیاه هاریکا

شفاگل

 

عصاره گیاهی هاریکا

مقطر غلیظ 11گیاه هاریکا در درمان کیست تخمدان موثر می باشد.علاوه بر آن باعث عفونت زدایی واژن و محیط داخلی رحم می شود و جوشهای حاصل از تغییرات هورمونی را با مکانیسم اصلاح علت آن بهبود می بخشد.

عفونت های رحمی و کیست تخمدان با مصرف این فرآورده به شرط رعایت یکسری پرهیزات غذایی و اصلاحات رفتاری درمان می شود و نیاز به عملهای جراحی سخت و هزینه بر نمی باشد.

مکانیسم اثر:عصاره گیاهی هاریکا با فرمولاسیون ویژه از مواد موثره موجود در گیاهان بومادران،رازیانه،پنیرک،پولک و…   با اثرات ضدالتهابی و ضد خارش و آنتی میکروبیال خود نقش مهمی در درمان عفونت و پاکسازی رحم خواهد داشت،همچنین دارای مواد موثره لاکتوکاروم به عنوان مسکن و ضد درد عمل می کند و اثرات هورمونهای مردانه را در بافت بدن کم می کند و با مهار هورمونهای تخمدان باعث از بین رفتن کیست می شود.

کیست تخمدان:کیسه های مملو از مایع است که روی سطح یا درخارج از یک یا هردو تخمدان زنان ایجاد می شود.در بدن هرزنی در یک برهه از زندگی،حداقل یک کیست تولید می شود که در اغلب موارد،افراد از وجود آنها در بدن آگاه نمیشوند علائم آن عبارتند از:دردهای شدید شکمی،ناحیه کمرولگن،درد هنگام نزدیکی،بی نظمی قاعدگی و خونریزی غیر طبیعی ، ریزش مو.

بیماریهای التهابی لگن یا همان عفونت رحم:این بیماری توسط ویروسها،قارچها،انگلها به وجود می آید.مصرف خودسرانه بعضی از آنتی بیوتیکها،قرص های جلوگیری از بارداری،بیماری قند،روابط جنسی،کاهش مقاومت سیستم دفاعی بدن،میکروبهای بدن همسر،انتقال از لوازم و محیط های آلوده از عوامل ایجاد عفونت رحم می باشد.

علائم آن عبارتند از:ترشحات سفید،پنیری،زرد و سبز رنگ واژن،لکه بینی پس از نزدیکی،افزایش خونریزی قاعدگی و… که اگر درمان نشود در دراز مدت باعث ایجاد اختلالات هورمونی و چسبندگی رحمی و نازایی می گردد.

پرهیز غذایی:پرهیز از سردیجات ،ترشیجات،فرآورده های دامی،روغنها و نوشابه های صنعتی،انواع ساندویچ و فست فود سس مایونز،انواع شکلات و …

موارد مصرف:موثر در درمان رفع کیست و عفونت رحم

طریقه و مقدار ومصرف:روزانه سه بار و هربار نصف استکان نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی میل شود.

موارد منع مصرف:زنان باردار و شیرده

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *